KORBUD Hurtownia okien i drzwi - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Atlebud - Sulkowski & Szybowski Team 7:6
  • Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. - Wisła Kraków 6:8
  • AC Jezpol - SPX FT Poland Sp. z o.o. 4:5
  • Diuna - KORBUD Hurtownia Okien i Drzwi 10:11
  • Stalwit - 1 Brygada 10:5
  • Corimp - Dolce Vita 7:5
  • Traderhawk - Energo - Serwis Konin 20:5

DiunaKORBUD Hurtownia Okien i Drzwi
Diuna 10:11 KORBUD Hurtownia Okien i Drzwi
2012-05-13, 09:00:00

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ważne zwycięstwo

• autor: wlodek27, 2011-09-23 20:54

Korbud wygrywa z Marwitem 12-5 w meczu 20 kolejki BLPN

Do meczu podchodzimy niezwykle skupieni pojawiając się na meczu w piętnastu co jest rzadkością. Początek meczu dość wyrównany z lekką naszą przewagą. Zaczynamy mądrze atakować co daje gładkie prowadzenie 3-0. Niestety "marwitki" grają dalej, strzelając nam bramki jedną za drugą co daje im prowadzenie 3-4 do przerwy! Kilka słów od kapitana w przerwie "głowy do góry" i gramy dalej. W drugiej połowie daje o sobie przypomnieć nasz weteran orlików Hejmi, który zdobywa ważną bramkę na 4-4. Jednak gra przenosi się pod naszą bramkę małe zamieszanie i faul w polu karnym. Rzut karny pewnie wykonany przez "pomarańczowych" i mamy  5-4 w teke. Jednak niezawodny Jarek Jarecki piękną bombą daję nam kolejny remis w spotkaniu. Podnosimy się z desek i zaczynamy klepać swoje co daje nam kolejne bramki, zaczynamy odskakiwać a rywal niestety się wypompował ulegając ostatecznie 12-5. W meczu na brawa zasługuje cała drużyna Korbudu!!! oby tak dalej PANY.

Niestety smutniejszą stroną tego spotkania jest kolejna kontuzja w drużynie. Dziś dowiedziałem się że nasz kapitan okrętowy Drehu ma naderwany mięsień uda co wyklucza go z gry do końca sezonu letniego.TRZYMAMY KCIUKI ZA SZYBKI POWRÓT DO PEŁNI DYSPOZYCJI.

autor: ~pilat 2011-09-23 21:19:59

avatar bardzo dobry meczyk, szybki z duza iloscia systuacji. Rywale grajac bez zmian wypompowani pod koniec nie dali rady ale to nie nasz problem. Bardzo szkoda Drecha i mam nadzije ze szybko wroci do pelnej sprawnosci.

autor: drehoo6 2011-09-23 21:48:22

Profil drehoo6 w Futbolowo Nic mi kur.. nie mówcie:-( Jestem tak zły że szok :-( Kontuzja w takim momencie sezonu. Dwa decydujące o wszystkim spotkania. Chciałbym pomóc drużynie a tu nie ma jak :-( Jeszcze nie zacząłem rehabilitacji a już mnie kusi żeby pokopać :-) Co do meczu to naprawdę mógł się podobać. Szczególnie druga połowa, gdzie zagraliśmy mądrze i uważnie w obronie oraz wyprowadzaliśmy bardzo szybkie i co ważne sk

autor: drehoo6 2011-09-23 21:50:41

Profil drehoo6 w Futbolowo i co ważne skuteczne kontry. Frekwencja w drużynie dopisała, humory też :-) Brakuje tylko troszkę wiary we własne umiejętności. Będzie dobrze. Do Boju KORBUD :-)

autor: ~Piniu 2011-09-26 07:22:10

avatar Mecz super sprawa, szkoda drecha - miałem nadzieje ze mój ściągacz pomoże, bez niego bedzie ciezko ale teraz nie ma co plakac trzeba sie maksymalnie skupic na mecz z Auto.

autor: ~człowiek widmo 2011-09-26 15:02:07

avatar Drehoo solanki masaze dobre piwko i na Auto czesci bedziesz gotowy!!! Pozdro

autor: drehoo6 2011-09-26 15:42:01

Profil drehoo6 w Futbolowo Ja już kombinuje co zrobić żeby zagrać z AUTO :-)Już odczuwam mniejszy ból :-) Z Auto raczej nie, ale z Energo......... :-)

autor: ~zyczliwy 2011-10-07 20:50:49

avatar gratuluje awansu do superligi zasluzyliscie na niego

autor: ~GOdsdebWdeCyeapo 2012-01-26 14:56:57

avatar That's a sharp way of thininkg about it.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Atlebud 7:6 Sulkowski & Szybowski Team
Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. 6:8 Wisła Kraków
AC Jezpol 4:5 SPX FT Poland Sp. z o.o.
Diuna 10:11 KORBUD Hurtownia Okien i Drzwi
Stalwit 10:5 1 Brygada
Corimp 7:5 Dolce Vita
Traderhawk 20:5 Energo - Serwis Konin

Energo - Serwis Konin - Auto Części Toruńska 358
Stalwit - AC Jezpol
Atlebud - Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.
1 Brygada - Sulkowski & Szybowski Team
Corimp - pauza